https://hr.romus.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/лого-1-350x86.jpg

Компанія Ромус – впевнено працює та динамічно розвивається на ринку України вже протягом 23-х років. Ромус зарекомендував себе як чесний роботодавець, який надає своїм працівникам всі необхідні можливості для комфортної та стабільної роботи, в тому числі кар'єрний ріст, для тих, хто має задатки лідера та робить значний внесок в розвиток компанії. Це понад 180 найкращих спеціалістів. Наша команда – наша найбільша цінність! 

Ми успішно працюємо в кількох напрямках, а саме:

  • Надання поліграфічних послуг (на базі власних поліграфічних потужностей)
    (друк бухгалтерських журналів, бланків, рекламної продукції, також виготовляємо іншу паперову продукцію, таку як зошити, блокноти.. під власною ТМ Romus)
  • Комплексне сервісне обслуговування офісів, продаж офісного паперу та канцелярії, штемпельної продукції, демонстраційного обладнання, побутової хімії та господарської групи товарів)
  • Продажі в сегменті HoReCa (пакувальні та витратні матеріали)
  • Роздрібна торгівля (мережа магазинів з канцелярськими товарами та дитячі супермаркети)


Наша основна місія: дати зрозуміти нашим клієнтам, що таке сервіс. 

Основна місія щодо наших працівників: створити належні умови для комфортної праці, з відчуттям своєї значущості та сприяти всебічному розвитку кожного, хто прагне кар’єрно зростати. Внесок наших працівників завжди достойно оцінюється!

На сьогоднішній день Наша компанія лідер ринку комплексного обслуговування офісів Західної України (Львівська, Франківська, Волинська, Тернопільська, Рівненська, Чернівецька, Закарпатська області). 

Окрім головного офісу у м. Львові, ми відкрили представництва у містах: Івано-Франківську, Рівному і Тернополі та не зупиняємось на цьому.  Попереду відкриття офісів у інших містах України. Тому долучайся до нас та отримаєш колосальний досвід у тій сфері, яка імпонує тобі найбільше!